Kompetencja

Doświadczenie

Profesjonalizm

Slider

Kompetencja

Doświadczenie

Profesjonalizm

Slider

O NAS

 

Firma NIERUCHOMOŚCI "DOMUS" EWA GŁOWSKA istnieje na rynku od ponad 20 lat.

Główne profile naszej działalności to:Domus siedziba

  • wycena nieruchomości,
  • pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
  • wycena przedsiębiorstw,
  • analizy rynku nieruchomości,
  • projektowanie wnętrz.

Jesteśmy dynamiczną firmą działającą głównie na terenie Dolnego Śląska. Dysponujemy bogatym doświadczeniem w zakresie obsługi klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Firma zapewnia profesjonalne usługi z zakresu: sprzedaży, wynajmu, kupna, najmu, nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, wyceny nieruchomości, doradztwa inwestycyjnego, obsługi prawnej, a także pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.

W ramach kompleksowej obsługi klienta stale współpracujemy z kilkoma bankami, udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi oraz wieloma biurami zajmującymi się obsługą nieruchomości.

Od początku działalności dbamy o dobry wizerunek firmy, kompetencje pracowników oraz wysoką jakość usług zgodną z Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi.

W celu odpowiedniej i profesjonalnej obsługi klienta personel firmy ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i warsztatach szkoleniowych.

Nasze atuty to między innymi doskonała znajomość specyfiki regionalnego rynku nieruchomości oraz gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług i umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych klientów, których zadowolenie i satysfakcja jest kluczowym elementem strategii firmy.

Szybki kontakt

TEL. 606 616 663

Nieruchomości "DOMUS" Ewa Głowska
ul. Rynek 38 ( I i II piętro )
59-220 Legnica
tel. 76 86 269 67                                        tel. 606 616 663 (obrót nieruchomościami)
tel. 76 86 202 10                                        tel. 602 738 827 (wycena nieruchomości)