O nas

Firma DOMUS NIERUCHOMOŚCI zapewnia profesjonalne usługi z zakresu: sprzedaży, wynajmu, kupna, najmu nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych, doradztwa inwestycyjnego, obsługi prawnej, a także pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości.
W ramach kompleksowej obsługi klienta stale współpracujemy z kilkoma bankami, udzielającymi kredytów na zakup nieruchomości, kancelariami notarialnymi, radcami prawnymi.
Od początku działalności dbamy o dobry wizerunek firmy, kompetencje pracowników oraz wysoką jakość usług zgodną z Kodeksem Etyki Zawodowej i Standardami Zawodowymi.
W celu odpowiedniej i profesjonalnej obsługi klienta personel firmy ustawicznie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach i warsztatach szkoleniowych.
Nasze atuty to między innymi doskonała znajomość specyfiki regionalnego rynku nieruchomości oraz gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług i umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych klientów, których zadowolenie i satysfakcja jest kluczowym elementem strategii firmy.

SZYBKI KONTAKT

Nieruchomości „DOMUS”
Ewa Głowska
N. M. Panny 4/3, I piętro,
59-220 Legnica
domus@domus.legnica.pl

tel. 602 738 827

WYCENA NIERUCHOMOŚCI, RZECZOZNAWCA MAJĄTKOWY, BIEGŁA SĄDOWA

 

tel. 602 738 827

OBRÓT NIERUCHOMOŚCIAMI
(SPRZEDAŻ, KUPNO, WYNAJEM)